ANDŽEJA GRAUDA BUNGU SKOLA

Bungu un ģitāras nodarbības

Pirmā izmēģinājuma nodarbība – bez maksas!

RĪGĀ, MĀRUPĒ, ĀDAŽOS un KADAGĀ

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā Andžeja Grauda bungu skola telpās Rīgā, Mārupē, Ādažos un Kadagā, darba dienās, kā arī sestdienās un svētdienās no pl.10.00 līdz 22.00. Abonementa maksā ietilpst četras nodarbības, ja mēnesī iekrīt piektā kalendārā nodarbība, par to NAV jāpiemaksā. Ja slimojat vairāk nekā pusi vai visu mēnesi, tad veicam pārrēķinus vai nodarbības atstrādājam. Maksātājs saņem atlaidi 10% apmērā, ja pakalpojuma apmaksa tiek veikta par visu mācību semestri vienā maksājumā vai, ja Bungu skolā mācās divi vai vairāki audzēkņi no vienas ģimenes un 5% apmērā, ja audzēknis ir no daudz bērnu ģimenes un uzrāda “3+ Ģimenes karti” vai bērnu dzimšanas apliecības.

Andžeja Grauda bungu skola ir licencēta izglītības iestāde un maksātājs var saņemt IIN (ienākuma nodokļa) atmaksu iesniedzot VID nodarbību apmaksas apliecinājumus.

Zemāk lasi par pieejamajiem abonementa plāniem

Individuālās bungu un ģitāras nodarbības

Individuālo nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem. (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

€90/mēn.

PIETEIKTIES

Dubultās bungu un ģitāras nodarbības
Dubulto nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem. (divi viena līmeņa un vecuma audzēkņi nodarbībā, četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

€80/mēn.

PIETEIKTIES

Grupu bungu un ģitāras nodarbības
Grupu bungu nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem. (5/6 viena līmeņa un vecuma audzēkņi nodarbībā, četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

€70/mēn.

Bungu nodarbības mazākajiem

Grupu bungu nodarbību abonements no 3 līdz 6 gadu vecumam bungu skolās. (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

€60/mēn.

Individuālās nodarbības pie Andžeja Grauda
(tikai KADAGĀ)

Grupu bungu nodarbību abonements pirmskolas izglītības iestādē no 3 līdz 6 gadu vecumam. (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

€150/mēn.

Dzimšanas dienas ballīte
Bungu aplis dzimšanas dienas ballītē vai citos svētkos pie mums vai izbraukums, precīzu cenu lūdzam pieprasīt rakstot uz e-pastu.

€15 par dalībnieku

PIETEIKTIES

*Abonementa maksā ietilpst četras nodarbības, ja mēnesī iekrīt piektā kalendārā nodarbība, par to NAV jāpiemaksā. Ja slimojat vairāk nekā pusi vai visu mēnesi, tad veicam pārrēķinus. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā Andžeja Grauda bungu skola telpās Rīgā un Mārupē darba dienās un sestdienās, svētdienās no pl.10.00 līdz 22.00.

Dāvanu kartes piedāvājums

*Vienreizēja individuālā bungu un ģitāras nodarbība 25,- EUR*

Vienreizējs individuālo nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem 100,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā
nodarbība bez maksas).
Nodarbība notiek kopā ar profesionālu pasniedzēju. Vienas nodarbības laikā iespējams apgūt 1–3 pamatritmus un iegūt vispārēju priekštatu par bungām. Lieliska iespēja tiem, kuri sapņo reiz pamēģināt piesēsties pie īsta bungu komplekta. Laiki saskaņojami rakstot uz e-pastu.

*Vienreizēja dubultā bungu vai ģitāras nodarbība 22.50 EUR*
*Vienreizējs dubulto nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un
pieaugušajiem 90,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).
Nodarbība notiek kopā ar profesionālu pasniedzēju. Vienas nodarbības laikā iespējams apgūt 1–3 pamatritmus un iegūt vispārēju priekštatu par bungām vai ģitāru. Lieliska iespēja tiem, kuri sapņo reiz pamēģināt piesēsties pie īsta bungu komplekta vai paņemt rokās ģitāru kopā ar draugu, draudzeni, tēti, mammu, brāli, māsu, vecmāmiņu, vectētiņu. Laiki saskaņojami rakstot uz e-pastu.

*Vienreizēja grupu bungu vai ģitāras nodarbība 20,-EUR*
*Vienreizējs grupu bungu nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem 80,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).
Gandrīz katra bērna sapnis ir spēlēt bungas – šī ir lieliska iespēja šo
sapni piepildīt. Nodarbības laikā bērnam vai pieaugušajam ir iespēja
saprast, kas ir bungas un kā tās jāspēlē. Nodarbību vada profesionāls un
jautrs bungu pasniedzējs. Laiki saskaņojami pa tālruni.

*Vienreizēja individuālā bungu vai ģitāras ONLAIN nodarbība 20,- EUR*
*Vienreizējs individuālo nodarbību abonements bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem 70,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā
nodarbība bez maksas).

*Bungu nodarbības mazākajiem*
*Vienreizēja grupu bungu nodarbība 17.50,-EUR*
*Vienreizējs grupu bungu nodarbību abonements bērniem no 3 līdz 6 gadu
vecuma 70,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

sapni piepildīt. Nodarbības laikā bērnam ir iespēja saprast, kas ir bungas
un kā tās jāspēlē. Nodarbību vada profesionāls un jautrs bungu pasniedzējs.

*Bungu nodarbības mazākajiem PII*
*Vienreizēja grupu bungu nodarbība 12,50,-EUR*
*Vienreizējs grupu bungu nodarbību abonements bērniem no 3 līdz 6 gadu
vecuma 50,-EUR * (četras nodarbības mēnesī, piektā kalendārā nodarbība bez maksas).

sapni piepildīt. Nodarbības laikā bērnam ir iespēja saprast, kas ir bungas
un kā tās jāspēlē. Nodarbību vada profesionāls un jautrs bungu pasniedzējs.

*Dzimšanas dienas ballīte*
Bungu aplis dzimšanas dienas ballītē vai citos svētkos pie mums vai
izbraukumā, precīzu cenu lūdzam pieprasīt rakstot uz e-pastu - 100,-EUR
Bungu aplis ir lieliska nodarbe dzimšanas dienā jebkuram vecumam, lielisks
saliedēšanas instruments, jādarbojas komandā – jāprot saspēlēties un rūpīgi saklausīt vienam otru, darbojoties kā vienam veselam. Aktivitātes beigās dalībnieki varēs nospēlēt kopīgu skaņdarbu, izmantojot iepriekš apgūto nodarbības laikā. Vecums no 3 līdz 100 gadiem.

SAZINIES AR MUMS