ANDŽEJA GRAUDA BUNGU SKOLA

BUNDZINIEKU ŠOVI

Andžeja Grauda bungu skola kopš 2008. gada ir radījusi un realizējusi simtiem dažādu līmeņu un mērogu bungu šovus.

Bungu šovs ir lieliska iespēja savu pasākumu padarīt iespaidīgu un neaizmirstamu. Bungu priekšnesumi lieliski iederas gan pasākumu atklāšanas ceremonijās, gan pasākumu kulmināciju brīžos. Katrs pasākums ir citādāks, un tāpēc bungu šova programma ir individuāli pielāgojama katra pasākuma specifikai. Līdz šim esam radījuši un iepriecinājuši neskaitāmus klientus, kuru starpā ir gan lielas kompānijas, gan privātpersonas.

Klientu sarakstā atrodamas kompānijas LMT, STORENT, TELE2, BITE, KNAUF, SMIRNOFF, COCA-COLA, SPORTLAND, TET, t.c. ALFA, t.c. DOMINA, t.c. SPICE, BOSCH, RIMI, ŠKODA un ļoti daudz, daudz citu.

Ja vēlaties arī savu pasākumu izkrāsot ar brīnišķīgajām bungu skaņām, tad droši sazinieties ar mums!

Bungu šovu tel. nr. +371 25104664

E-pasts: bunguskola@gmail.com