Programma

Andžeja Grauda bungu skolā iespējams apgūt bungu komplekta spēli no A līdz Z, bungu nodarbības notiek gan individuāli, gan grupās. Katram audzēknim atsevišķi tiek piemērota un atrasta atbilstoša programma, pēc kuras notiek apmācība. Skolā notiek arī audzēkņu sagatavošana konkursiem un iestājeksāmeniem. Vienmēr tiek uzklausītas audzēkņu vēlmes un ņemot vērā iespējas, tās tiek realizētas.

Labākie audzēkņi piedalās ikgadējā audzēkņu koncertā, spēlējot bungas kopā ar profesionāliem mūziķiem un zināmiem solistiem, kā piemēram: Liene Šomase, Kaža (Kārlis Būmeisters), Ralfs (grupa PER), Andris Kivičs, Gustavo, Ivo Grīsliņš-Grīslis, Edvīns Zariņš, Puzikovs, Ūdrītis, grupa “Jātnieki”, Flame, Didzis Bordo, Kaspars Zlidnis un citi.

Nodarbības var apmeklēt sākot no 3 gadu vecuma, jaunākajiem bungot gribētājiem īpaša nodarbību programma.

Nodarbības var uzsākt jebkurā laikā, negaidot jauno semestri!