Cenas

• Individuālas bungu nodarbības - 4 x 45 min mēnesī
    Rīga 55,- eur (ar 01.03.2017)
    Mārupe 55,- eur (ar 01.01.2017)
    Sigulda 55,- eur (ar 01.02.2017) Vairāk info
    "Tiem kas vēlas iemācīties spēlēt bungu komplektu,šis būs īstais piedāvājums, jo bungu komplekta spēli efektīvi apgūt var tieši individuāli.Nodarbības vada pieredzējis, komunikabls un jautrs pasniedzējs."
  • Grupu nodarbības bērniem no 3 līdz 6 g - 4 x 45-60 min mēnesī
    Rīga 40,- eur (ar 01.03.2017)
    Mārupe 40,- eur (ar 01.01.2017)
    Sigulda 40,- eur (ar 01.02.2017) Vairāk info
    "Šīs nodarbības palīdzēs attīstīt jūsu bērnu ritma izjūtu un vispārēju sapratni par mūziku. Bungošana grupā atstāj pozitīvu iespaidu uz bērnu veselību. Nodarbības vada pozitīvs un jautrs pasniedzējs."
  • Bungu aplis / ballīte bērniem (15.gab)
    1 st.skolas telpās 150,-eur
    1 st.izbraukums 200,-eur
    Dalībnieku skaits un summa var mainīties atkarībā no konkrētā pasākuma. Vairāk info
    "Perfekts veids kā jautri pavadīt laiku un saliedēt kopā draugus, ģimeni vai darba kolēģiem. Bungu aplis tiek plaši praktizēts visā pasaulē, jo ir ne tikai jautrs un interesants laika pavadīšanas veids, bet arī pozitīvi ietekmē jūsu veselību. Bungu apli vada profesionāls pasniedzējs, kas jums ļaus sajust bungu ritmu burvību. Vecuma ierobežojums: no 6.gadi. Laiki saskaņojami pa tālr. 27020820"
  • Bungu aplis pieaugušajiem / Team building uzņēmumiem (15.gab)
    1 st. skolas telpās 200,-eur
    1 st. izbraukums 250,-eur

Dāvanu kartes piedāvājums:

• Vienreizējā individuālā bungu komplekta nodarbība - 17,50 eur (1 x 45 min) Vairāk info
    "Nodarbība notiek kopā ar profesionālu pasniedzēju. Vienas norbības laikā iespējams apgūt 1-3 pamatritmus un iegūt vispārēju priekštatu par bungām. Lieliska iespēja tiem, kas sapņo reiz pamēģināt piesēsties pie īsta bungu komplekta. Laiki saskaņojami pa tālr."
  • Vienreizējā individuālā bungu komplekta nodarbība bērniem no 7-12 gadi - 17,50 eur (1 x 45 min) Vairāk info
    "Gandrīz katra bērna sapnis ir spēlēt bungas - šī ir lieliska iespēja šo sapni piepildīt. Nodarbības laikā bērnam ir iespēja saprast kas ir bungas un kā tās jāspēlē. Nodarbību vada profesionāls un jautrs bungu pasniedzējs. Laiki saskaņojami pa tālr."
  • Vienreizējs individuāls bungu komplekta nodarbību abonoments - 60 eur (4 x 45min) Vairāk info
    "Šis kolosālais piedāvājums būs labs gan iesācējiem, gan bundziniekiem ar iemaņām, kuriem ar vienu nodarbību būs par maz. Nodarbības vada profesionāls, komunikabls un jautrs pasniedzējs, kura vadībā- 4 nodarbību laikā varēs iegūt krietni plašākas zināšanas bungu spēlē. Laiki saskaņojami pa tālr."
  • Vienreizēja Āfrikāņu un Afro Cuban sitaminstrumentu nodarbība - 17.50 eur (1 x 45 min) Vairāk info
    "Nodarbība, kuras laikā iespēja iemācīties āfrikāņu, latīņamerikāņu sitaminstrumentu - džambas, congas, bongo, timbales u.c. pamatus profesionāla perkusionista, pasniedzēja vadībā. Laiki saskaņojami pa tālr."

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā “Andžeja Grauda bungu skola” telpās darba dienās un sestdienās no 11:00 līdz 21:00

Fill out my online form.